Menu
home
contact
onze school
visie
Wij zijn Hemelvaart
pedagogisch project
schoolreglement
inzetten op talent
privacy
wie is wie
directieteam
lerarenteam
opvoedersteam
internaatsteam
leerlingenbegeleiding
centrum voor leerlingenbegeleiding
leerlingenraad
ouderraad
basisschool
aanbod
campusgidsen
eerste jaar
tweede jaar
tweede graad
derde graad
boekenlijsten
vrije ruimte
Hemelvaart kiest voor CLIL
een dag op
dagindeling
maaltijden
studie
infrastructuur
plattegrond
nieuw
fotogalerij
internaat
welkom
internaatsteam
internaatsreglement
dagindeling
maaltijden
infrastructuur
studiebegeleiding
ontspanning
kostprijs
inschrijven
open school beeldkrant
Schooljaar 2023-2024
contactmomenten
nuttige info
i-Learn
proefwerkroosters
medicatie
Office voor leerlingen
buzzy.be
ongevalsaangifte
Schoolware voor ouders – handleiding
actieve school
onze eerstes
meters en peters
schoolkrant aanzet
cultuur
sjaloom
poëzievoorstelling
cultuurraad
Culturele school
lover.com
Hemelvaart onderneemt
oud-leerlingenavond
reizen om te leren
studiereizen
eerste graad
tweede graad
derde graad
uitwisselingen vijfdes
Italiëreis Hemelvaart 1
Laatstejaarsreis Hemelvaart 2
Zuid-Afrika
Skireis
solidair met de wereld
paWer
broederlijk delen
milieuzorg op school
Hemelvaart en het goede doel
sport
locaties
outfit
sportdag
sport buiten de lessen
media
foto’s
filmpjes
schoolkrant AanZet
privacybeleid
Contact
Kalender
Op deze pagina vind je alle activiteiten per klas. Extra info krijg je in de klas.
Delen
Printen
kalender
22
april -
28
april
maandag 22
april
leerlingen uit Montenegro op bezoek
08:20 - 12:00
4es en 5es: leerlingengesprekken
enkele vijfdes op uitwisseling naar Colmenar, Spanje
15:10 - 16:00
5T&C/5MO: Historische wandeling WO1 Waregem
dinsdag 23
april
08:20 - 12:00
vaccinatie deel 1 eerstejaars
(Locatie: C04)
leerlingen uit Montenegro op bezoek
08:20 - 16:00
5es doorstroomfinaliteit: projectdag War@Waregem
08:20 - 12:00
6EI-6GL-6LM-6LE-6ME-6WW: excursie aardrijkskunde
enkele vijfdes op uitwisseling naar Colmenar, Spanje
08:20 - 10:00
alle 3es Hemelvaart 1: voordracht Tom Termote
(Locatie: S02)
08:20 - 13:00
B5BZ&OA en B5BZ&OB: bezoek WZC Pottelberg Kortrijk
(Locatie: Kortrijk)
10:10 - 11:50
alle 3es Hemelvaart 2: voordracht Tom Termote
(Locatie: S02)
13:20 - 16:50
6EE-6WWi-6WWg: excursie aardrijkskunde
woensdag 24
april
08:20 - 12:00
4es en 5es: leerlingengesprekken
10:10 - 11:50
alle 2es Hemelvaart 1: kangoeroewedstrijd
(Locatie: S02)
17:00 - 21:00
Griekse avond
donderdag 25
april
08:20 - 12:00
3MTc: medisch onderzoek
08:20 - 16:00
3B&OA-c/3B&OB/3CM-c/3M&WA/3M&WB-c/3M&WC/3T&C-c: studiereis Rijsel
08:20 - 12:00
6EM-6HWB: excursie aardrijkskunde
10:00 - 11:50
5GHZ: workshop "valpreventie"
(Locatie: Vives Waregem)
vrijdag 26
april
08:20 - 16:00
1LA-1MA-1WEA-1WEB: studiereis Pairi Daiza
08:20 - 16:00
3HW/3HWc/3MT/3MTc: studiereis Parijs
08:20 - 12:00
4es en 5es: leerlingengesprekken
zaterdag 27
april
enkele vijfdes op uitwisseling naar Saluzzo, Italië
zondag 28
april
enkele vijfdes op uitwisseling naar Saluzzo, Italië
08:20 - 16:00
sjaloom: deelname Europees muziekfestival voor de jeugd
(Locatie: Pelt)
Deze site gebruikt cookies (bekijk
hier
het cookiebeleid).
Door verder te surfen, ga je ermee akkoord dat deze gebruikt worden.
OK